FUN FIGHT CLUB

 

ALLVEESPORT
KUNG FU
MÕÕGAVÕITLUS 
TANTS

ALLVEESPORT – Meie keha koosneb suures osas veest: lastel ca 70%, täiskasvanud 55-60%. Vesi on meile loomulik ja lõõgastav keskond. Meregrupi noored suudavad säilitada rahu ka vee all pingelises olukorras. Vee all on vahva VEEVÕITLUSES mürada. Baasõpetuses ujumine. Alates 16. eluaastast on võimalik osaleda vabasukeldumise kursustel.

KUNG FU – Üldfüüsiline ettevalmistus: painutused, sirutused, loomade liikumise imiteerimine; Liigutuste koordineerimine: võitlusliigutuste kombinatsioonid-esinemiskavad; Reakstioon ja liigtuste täpsus: kahevõitlus. Meie programm toetub kung fu ritsika stiilile. Kung Fu tunnid toimuvad aastaringselt õues.

MÕÕGAVÕITLUS – Mõõgavõitlus ei ehita suuri lihaseid nii nagu jõutreening, kuid aitab teil aja jooksul saavutada sitke keha. Samuti pakub see suurepärase võimaluse cardio‘ks, eriti inimestele, kes ei suuda tuimalt joosta.

TANTS – Kogu keha liikumine, näiteks kõhutants, parandab teiste kehasüsteemide nagu vereringe-, hingamis-, skeleti- ja lihaskonna funktsioone. Nabatants on üks väheseid harjutusvorme, mis toniseerib vaagnapõhja. Kõhutantsus tõstame harjumuspäraselt rinnakorvi. Rindkere ümberpaigutamine suurendab kopsude mahtu. Rohkem hapnikku tähendab rohkem energiat. Paljud liigutused hakkavad puusadest (või põlvedest) ja meie ülesanne on need puusad läbi tantsutundide liikuma saada. Käime laval rahvale silmailu pakkumas.

HINNAD (kuus)
ALLVEESPORT – KUNG FU – MÕÕGAVÕITLUS 
1x nädalas 35eur,
2x nädalas 50eur,
3x nädalas 60eur,
4x nädalas 70eur;
TANTS
1x nädalas 25eur;
Ujulapääse ja võimalik transport lisandub kuu hinnale.

Kõik õppeained koos ‘combo’ – nädalas 5x füüsilist – 80eur*/kuus

*Pererikkad (3 või enam last peres) saavad soodustust ‘combo‘ paketilt -60% lapse kohta.

Kontakt: meregrupp☉gmail.com ✽ tel 5105573 ✽ Facebook 

MTÜ Meregrupp,
a/a EE977700771001689128