FUN FIGHT CLUB

Meregrupi akadeemia on koolituskeskus Alliku külas, Saue vallas (Laagri külje all).
Meie eesmärk on keha ja vaimu tasakaalustatud arendamine läbi erinevate tegevuste.
Akadeemia õppekavas on 2023 aasta kevadel järgmised tegevused:

ALLVEESPORT
KUNG FU
MÕÕGAVÕITLUS 
TANTS
KÄSITÖÖ

ALLVEESPORT – Meie keha koosneb suures osas veest: lastel ca 70%, täiskasvanud 55-60%. Vesi on meile loomulik ja lõõgastav keskond. Meregrupi noored suudavad säilitada rahu ka vee all pingelises olukorras. Vee all on vahva AQUATHLON mürada. Baasõpetuses ujumine.

KUNG FU – Üldfüüsiline ettevalmistus: painutused, sirutused, loomade liikumise imiteerimine; Liigutuste koordineerimine: võitlusliigutuste kombinatsioonid-esinemiskavad; Reakstioon ja liigtuste täpsus: kahevõitlus. Meie programm toetub kung fu ritsika stiilile. Kung Fu tunnid toimuvad aastaringselt õues.

MÕÕGAVÕITLUS – Mõõgavõitlus ei ehita suuri lihaseid nii nagu jõutreening, kuid aitab teil aja jooksul saavutada sitke keha. Samuti pakub see suurepärase võimaluse cardio‘ks, eriti inimestele, kes ei suuda tuimalt joosta.

TANTS – Kogu keha liikumine, näiteks kõhutants, parandab teiste kehasüsteemide nagu vereringe-, hingamis-, skeleti- ja lihaskonna funktsioone. Nabatants on üks väheseid harjutusvorme, mis toniseerib vaagnapõhja. Kõhutantsus tõstame harjumuspäraselt rinnakorvi. Rindkere ümberpaigutamine suurendab kopsude mahtu. Rohkem hapnikku tähendab rohkem energiat. Paljud liigutused hakkavad puusadest (või põlvedest) ja meie ülesanne on need puusad läbi tantsutundide liikuma saada. Käime laval rahvale silmailu pakkumas.

KÄSITÖÖ – Meregrupis valmistame ise paljud treeningvahendid ja esinemiskosüümid. Tekib emotsionaalne side (enda valmistatud) asjadega. Käsitöö arendab koordinatsiooni ja liigutuste peenmotoorikat.

Alates 16. eluaastast on võimalik osaleda vabasukeldumise kursustel või kaasa lüüa Kaitseliidu MGVS (veevõitlejate) tegevuses.

Uus tunniplaan väljas alates 01.09.2023

HINNAD (kuus)
ALLVEESPORT – KUNG FU – MÕÕGAVÕITLUS 
1x nädalas 35eur,
2x nädalas 50eur,
3x nädalas 60eur,
4x nädalas 70eur;
TANTS
1x nädalas 25eur;
KÄSITÖÖ
1x nädalas 25eur;

Ujulapääse ja võimalik transport lisandub kuu hinnale.

Kõik õppeained koos ‘combo’ – nädalas 5x füüsilist + 1x nikerdamist/nuputamist – 100eur*/kuus

*Pererikkad (3 või enam last peres) saavad soodustust ‘combo‘ paketilt -60% lapse kohta.

Kontakt: meregrupp☉gmail.com ✽ tel 5105573 ✽ Facebook 

MTÜ Meregrupp,
a/a EE977700771001689128